illustration © Petra Novotná 2005

Srpen 2005

Mé grafiky a přáníčka na prodej !
Přišla jsem na myšlenkou jak mé ilustrace mohou potěšit každého kdo má rád můj styl. Proto jsem realizovala na mém webu kategorii SHOP (zatím jen na holandské verzi) kde si každý může zakoupit mé grafiky a přáníčka. A chcete něco na zakázku? To je samozřemě také možné. Stačí jen zavolat a nebo poslat mail, a my už se určitě na něčem dohodneme.

 

Květen, Červen, Červenec 2005

Sníh v létě
Po neustálé praci na počítači, nastala chvíle si něco také namalovat barvou. Výsledek: má interpretace
Dívka s perlou od Vermeera a Zimní přátelství nostalgicka atmosféra holčičky a zajíčka.

 

Duben 2005

'Magie van de waarheid' právě vyšla!
Pro nakladatelství Van Tricht jsem nakreslila několik ilustrací v aquarelu pro publikaci, která se nazívá 'Magie van de waarheid' (česky: 'Magie pravdy'). Tato knihy je určená pro děti od dvanácti let a starší, které mají potíže s učením a čtením. Tuto knihu je možné si koupit od poloviny dubna. www.vantricht.nl

Nové blahopřání k svatbě!
Ronald a Annemarie se budou brát a proto mě požádali abych pro ně navrhla svatební oznámení. Tentokrát to nebylo žádná roztomilá nebo snová atmosféra, ale veselé plné jasných barev blahopřání. Technika: ecoline.

 

Březen 2005

Moji Velikonoční zajíčkové v časopisu Bobo
Moji Velikonoční zajíčkové v Bobo (oblíbený časopis pro děti v Holandsku.) Tuto zakázku jsem dostala první den mé dovolené na Costa Rice. Několik dní mé dovolené jsem strávila pod palmami se skicákem na klíně. Jsou i horší podmínky k práci!
www.bobo.nl

Odstartování nové website!
Možná je to osobní věc, ale já si ráda dělám věci sama. Oblečení, dorty, přáníčka a samozřejmně ilustrace a animace. Další věcí na mém seznamu bylo udělat si svojí vlastí website. Tak jsem se minulý měsíc zavřela v mém studiu a nakonec se mi to povedlo!
Jsem moc zvědavá na váš názor, jestli budete mít čas, dejte mi prosím vědět, už se těším na váš názor!
petra@roaringtwins.com

update 12.8.2005

Grafika a přánička na prodej!